הורים בסלון - מפגשים מגוונים בנושא הורות

יתקיימו בשבוע האחרון של חודש מאי 26-30/5
בבתים פרטיים ברחבי העמק,ע"י מנחות הורים מהעמק
המיזם יופעל בהתנדבות
ביוזמתה של שרון רם, מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר, מתנדבת ותושבת אלון הגליל
ובשיתוף מחלקת היישובים במועצה
רשימת המפגשים 
"איך לגדל ילדים עם בטחון עצמי"
מה נדרש כדי לגדל היום ילד עם בטחון עצמי? מה המתכון? איזה תבלינים אפשר וחשוב להוסיף? ומה הכללים לגבי המינונים? בואו לשמוע בהרצאה מה המרכיבים והוראות ההכנה שיעזרו לכם לגדל ילדים בטוחים בעצמם בעולם שמשתנה כל דקה.
מנחה - ריבי אלוף
ריבי אלוף מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. נשואה בפעם השניה ומגדלת ביחד משפחה מורכבת (מכל הבחינות) עם הרבה הומור ובחירה לדבר על הכל. במהלך החיים נטרפו לי הקלפים כמה פעמים ואני עדיין מאמינה גדולה בדרך של אהבה ואופטימית חסרת תקנה.
יום ב' 275, גבעת אלה, בשעה20:00
"לשבור את החזיר - הורים,מתבגרים ומה שבינהם"
היום, יותר מתמיד, אנחנו מגדלים ילדים עם שותפים רבים בדרך; המדיה, רשתות חברתיות, השכנים, החברים, סבא וסבתא... ולא בטוח שמתישהו בדרך עצרנו רגע לחשוב על כל הסיפור הזה, האם שאלנו את עצמנו איזה מבוגר היינו רוצים לגדל? איפה נרצה לראות אותו בעוד ... שנים?! ואיך הלכה למעשה עושים את זה??!! נכון, לא תקבלו את כל התשובות והפתרונות כן נאפשר מרחב לשיח משותף, נחלוק חוויות וידע ואפילו נצא עם ארגז כלים קטן לדרך...
מנחה - נאוה חן
נשואה לאסף ומגדלים יחד שלישיה נבחרת; אוריה (13), אביה (11), אביתר (8). בהכשרתי מנחת קבוצות הורים של מכון אדלר, תואר ראשון בקרימינולוגיה ואופה לנשמה. היום משלבת יחד את האהבות שלי לאפייה, הנחייה, המשפחה שלי וגם לגרום לאנשים לחייך :)
יום ב' 27/5, בית לחם הגלילית, בשעה 20:30
 
"על תחושת שייכות והעצמת ילדים"
כל אדם נולד עם הצורך להיות שייך. תחושת שייכות היא צורך בסיסי אצל כל אדם, ממש כמו חמצן, כמו אוויר לנשימה. כשילד מרגיש שייך הוא במיטבו. בסדנה נדבר על תחושת השייכות ונבין כיצד ניתן להעניק אותה לילדנו ובכך לאפשר להם להיות במיטבם.
מנחה - אורלי ברזל
רכזת קהילה בעמק יזרעאל. עובדת במערכות חינוך בלתי פורמאליות מנחת הורים קבוצתית ופרטנית מוסמכת מכון אדלר
יום א' 26/5, עין דור, בשעה 21:00
"לשמוע את הצורך מאחורי הצרחה"
בהרצאה נכיר את דפוסי התקשורת הרגילים שלנו עם הילדים, נבין למה הם לא עובדים ואיזה מחירים הם גובים מאיתנו מהילדים שלנו, ונלמד כיצד גישת התקשורת המקרבת מציעה להתמודד עם אתגרי התקשורת עם הילדים, בני/בנות הזוג ובכלל...
מנחה - לימור שגב
עוסקת בליווי אישי וזוגי, מנחה סדנאות, קורסים וקובצות תרגול בתקשורת מקרבת. מאמינה גדולה באפשרות ליצור שינוי בחיים,לעבור דרך דברים בכדי לייצר לעצמנו נתיב ודרך חדשים
יום ב' 27/5, כפר יהושוע, בשעה 20:30
"אווירה משפחתית - כמו אוויר לנשימה"
לכל משפחה יש אווירה משפחתית שבאה לביטוי בדרכי התקשורת, ובדרכים שבה בני המשפחה פועלים וממלאים את משימות היומיום. האווירה המשפחתית היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בבניית האישיות של הילדים ומהווה מרכיב משמעותי בבחירות שיעשו בחייהם. נכון, כל ילד שמצטרף משפיע על האווירה המשפחתית, אך חשוב לזכור שהשינוי באווירה (למשל, ההחלטה לצעוק פחות, לטייל יותר, או לאכול יחד ארוחות ערב) תלוי בהורים בלבד. את השינוי הזה ניתן לעשות באופן מיידי, ממש מהיום למחר.
מנחה- שרון רם
שרון רם, אמא ל-3 בנים - נטע, מעיין ועידו
מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר
יום שלישי 28/5, רמת דוד, 20:30
 
"הילד הזה הוא אני - גם אנחנו היינו שם"
שיחה על מתבגרים
 
מנחות - יעל בירנבאום ונעמי רומניאק
 
יום שלישי 28/5, עין דור, 21:00
 
 
"לגדל ילדים בעלי בטחון עצמי"
לכולנו השאיפה לגדל ילדים בעלי בטחון עצמי. אך מהי השפעתנו וכיצד נוכל לסייע להם בדרך?הצטרפו אלי לשיחה פתוחה בנושא ההורות וביחד נבחן את השפעותינו כהורים ונאיר את דרכי החינוך המעצימות אשר יובילו את ילדינו להיות בעלי תחושת ערך חיובית ויציבה. 
מנחה -טל סופר - קשר משפחתי
מנחת הורים, קבוצות וצוותי חינוך, מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך
יום שלישי 28/5, אלון הגליל, 20:30
"כשההורות מונעת ממך לישון בלילה"
התעייפתם מלהיות עייפים? חושבים שלישון הוא חלום מתוק, ולילה שלם הוא - לא פחות מפנטזיה? ומה תגידו אם אספר לכם שאפשר ללמד ילדים להרדם לבד? החל מגיל 5 חודשים? אבל מה שיותר חשוב, האוצר הקטן שלכם יקבל תמיד התייחסות ומיד לכל בכי שלו (אני לא מאמינה במשפט: "הוא יבכה ובסוף ירדם..."). וכעת כל שנשאר לכם הוא לקנות מניות בסטרט-אפ הלילה שלכם ובינתיים להגיע לשמוע את ההרצאה.
מנחה- קרן קרן
מנחת הורים ויועצת שינה, נשואה לאלדד ואמא לטל, דורון וגיא.
כאמא ל 3 מתבגרים, אני רואה בהורות את התפקיד החשוב ביותר בחיינו והמאתגר ביותר, אך בו זמנית מעניק אושר עצום כמו שרק ההורות יכולה לספק. 
ייעוץ שינה בעיני הוא הנחיית הורים עם דגש על שינה, זהו תהליך של הקניית גבולות עם הכלה רבה לקושי המאוד אמיתי של הילד ברגעיו הקשים – העייפים. אני מאמינה בתהליך, שבו תנתן התייחסות תמידית ומיידית לאותו קושי, הבא לידי ביטוי בבכי.
יום ד' 29/5, גבעת אלה, 20:30
 
"מיטה וחצי - שיחה על מתבגרים"
שיחה על הדימוי העצמי של המתבגר. כיצד הוא נוצר ואיך ניתן להעצים אותו
מנחה-אילנה גבעתי
מדריכת הורים ומשפחות. מנחת קבוצות
יום ד' 29/5, שמשית, 20:30
 
"אמא... אין לי כח"
סדנה חוויתית בה נכיר לעומק את הכוחות שיש בנו כאמהות. בעזרת קלפים
מנחה- דלית כהן בן דוד
מטפלת cbt מדריכת הורים וצוותי חינוך. עוסקת בתחום כעשר שנים. בעברי מחנכת בחינוך המיוחד,התמחות בהפרעות התנהגות מורכבות. משלבת בהדרכת הורים את גישת הסמכות החדשה של פרופ' חיים עומר. כיום בעלת קליניקה פרטית בבית לחם הגלילית, ועובדת  בתחום הדרכת הורים וצוותי חינוך
יום ד' 29/5, בית לחם הגלילית, 20:30
 
"המכבסה הכי טובה בעיר"
כהורים אנחנו ספקי השירותים האולטימטיביים ( אוכל, כביסה, הסעות ועוד), אבל מה עם העולם שלנו? הרצונות? הרגשות? החלומות? ואייך כל אילו מסתדרים עם אתגריי גיל ההתבגרות של ילדינו? ושל מרחב היחסים שלנו איתם? בסדנה בת שעה וחצי נלמד שפה חדשה, בגובה העיניים, עם "הוראות הפעלה" קלות וזמינות להסרת "כתמים עיקשים" בתוך המשפחה ולשילוב בין שני העולמות. נתנסה בדרך חווייתית במרחבי התקשורת המקרבת, המחוללת פלאים של ממש. הסדנה מיועדת להורים למתבגרים
מנחה-הילה מגל נמש
מדריכת הורים מאמנת אישית ומנחת קבוצות מטפלת בתנועה
יום ה' 29/5, גבעת אלה, 20:30
 
 
 
"איך מגדלים ילד עם דימוי עצמי גבוה"
כולם רוצים לגדל ילדים עם בטחון עצמי גבוה, ילדים שבטוחים בעצמם ולא חוששים להתנסות. ילדים שלא נבהלים מכשלון, ילדים שיגדלו למבוגרים עם בטחון,עם דימוי עצמי גבוה. אז איך עושים זאת? סדנה מעניינת וחשובה, בסופה תצאו עם ידע וכלים איך לגדל ילדים עם דימוי עצמי גבוה
מנחה-עדי לזר
מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. מומחית בהורות לגיל הרך (לידה עד 10)
יום ד' 29/5, שריד, 20:00

Follow Us On YouTube
Follow Us On Instagram

צרו דפי נחיתה באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך